Společně to dokážeme

Do nadcházejících komunálních voleb vstupujeme ve znamení velkého spojení.

Spojili jsme síly s paní Emilií Kalovou, lídryní uskupení Aktivně za Benátky, a panem Milanem Procházkou, bývalým lídrem SOCDEM Benátky nad Jizerou, protože věříme, že spolu pro naše město dokážeme víc než každý zvlášť. Naše spolupráce je založena na vzájemném respektu, spolupráci a schopnosti najít společný konsenzus. Právě tyto hodnoty jsou základními pilíři pro naši společnou vizi směřování našeho města.

Pod společným názvem Společně za Benátky přinášíme zkušenosti, energii i nové nápady. Spojuje nás jeden cíl, aby se nám v Benátkách žilo lépe, bezpečněji a spokojeněji! Nasloucháme lidem, hledáme rozumná řešení a chceme město rozvíjet s respektem k jeho tradici i budoucnosti.

Společně to dokážeme.

Přejít nahoru