Fotogalerie

SPOLEČNĚ NA PRÁZDNINY – DĚKUJEME! (21. 6. 2026)

Akce Společně na prázdniny je již za námi a můžeme s radostí říct, že se vydařila na jedničku. Veškeré přípravy klaply podle plánu a největší odměnou pro nás byly spokojené dětské tváře a skvělá nálada po celé odpoledne. 😊

Po vyzvednutí registračních kartiček se rodiny s dětmi vydaly na stezku plnou zajímavých úkolů a zábavných aktivit. Počasí nám přálo a společně jsme si užili krásný začátek prázdninového období.

Celá stezka byla zakončena společným posezením v oblíbené restauraci U Šťastného Hrocha, kde na děti čekalo tvoření, skákací hrad, balónky i sladká cukrová vata. Velkou radost nám udělaly také obrázky, ve kterých děti ztvárnily své představy o tom, co by si přály na kruhovém objezdu. Fantazii se meze skutečně nekladou – zvlášť když původně plánovaná gondola „uplavala“. 🚤🎨

Děkujeme všem, kteří dorazili a strávili s námi toto příjemné odpoledne. Zároveň patří velké poděkování všem, kteří se podíleli na přípravách, organizaci i samotném průběhu celé akce. Bez vás by to nešlo.

A věřte nám, o téhle partě ještě uslyšíte. 🩶

Těšíme se na další společná setkání!

Běžíme společně pro Benátky #2 (31. 5. 2026)

DĚKUJEME! ❤️

Společně za Benátky na nohou 🏃🏃‍♀️

Dnes jsme si společně zaběhli druhou akci Běžíme společně pro Benátky #2 a bylo to skvělé!

Děkujeme všem, kdo dorazili, zaběhli si s námi, povídali si a vytvořili příjemnou atmosféru. Moc si vážíme vaší energie, úsměvů i chuti se potkávat.

👉 Lehké tempo, pár kilometrů, ale hlavně skvělá parta.

👉 A po běhu zasloužená káva a společný čas.

Těšíme se na další setkání – ať už na běhu, kole nebo kdekoliv jinde 🩶

Společně za Benátky na kolech #2 (25. 4. 2026)

Dnešní druhý společný výlet Za Benátky na kolech #2🚴🏼byl prostě skvělý! Počasí nám přálo ☀️, nálada byla výborná a celá atmosféra stála za to 🫂

Díky všem, kdo dorazili a vytvořili tak super partu, která si projela další část našich krásných Benátek 🙌

Navíc jsme už během dne stihli naplánovat spoustu dalších akcí, na které se můžete těšit – rozhodně je, na co čekat!

A aby toho nebylo málo, odstartovala i podpisovka ✍️ Dva archy se nám podařilo naplnit za několik krátkých minut. Zkrátka “raketový” start 🚀 za který Vám děkujeme 🙏

Těšíme se na vás zase příště 🩶

Běháme pro Benátky / Společně za Benátky na nohou #1 (19. 4. 2026)

Dnes jsme si společně zaběhli první akci Běžíme společně pro Benátky– a bylo to skvělé!

Děkujeme všem, kdo dorazili, zaběhli si s námi, povídali si a vytvořili příjemnou atmosféru. Moc si vážíme vaší energie, úsměvů i chuti se potkávat.

👉 Lehké tempo, pár kilometrů, ale hlavně skvělá parta.

👉 A po běhu zasloužená káva a společný čas.

Těšíme se na další setkání – ať už na běhu, kole nebo kdekoliv jinde 🩶

Veřejná výsadba – akce Města Benátky nad Jizerou a Městských lesů (18. 4. 2026)

Děkujeme za dnešní skvělou akci „Veřejná výsadba“, kterou připravil Lukáš Hruška za Správu městských lesů ve spolupráci s Městem Benátky nad Jizerou.

Jsou akce, které opravdu dávají smysl 🌲🩶 a tahle mezi ně jednoznačně patří. Bylo pro nás velkou radostí se jí zúčastnit.

☀️ Počasí nám vyšlo na jedničku s hvězdičkou a všichni si tuto „mimořádnou“ práci užili s úsměvem na rtech. Odměnou za dobře odvedenou práci pak bylo příjemné posezení u opékání buřtů 🔥

Děkujeme všem, kteří se podíleli – a těšíme se na další podobné akce! 🌱🌳

Společně za Benátky na kolech #1 (4. 4. 2026)

Děkujeme všem za veškeré ohlasy ke včerejší akci Za Benátky na kolech #1.

Společně jsme ujeli krásných 8,5 km, a to včetně našich nejmenších cyklistů, kteří si zaslouží obrovský obdiv 👏 Bylo skvělé vidět tolik lidí, kteří chtějí trávit čas aktivně a zároveň podpořit dobrou věc.

Po jízdě jsme si užili příjemné posezení u opékání buřtů a hlavně jsme společně odstartovali podpisovou akci, která je pro nás dalším důležitým krokem.

Těšíme se na další společná setkání.

Díky, že jste u toho byli s námi. Tohle je teprve začátek 🩶

Přejít nahoru